Print Shortlink

Kariyer

Konusunda deneyimli tercüman adayları, bize iletişim sayfasındaki, iletişim bilgilerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer Başvuru

Yıllardır tercüme sektöründe hizmet vermekte CC Tercüme için birinci önceliğimiz kaliteli hizmet vermektir. Kaliteli hizmet vermenin en iyi yolu deneyimli ve konusunda uzman mütercim-tercümanlarla çalışmaktır.

CC Tercüme, artan tercüme talebini karşılayabilme konusunda, deneyimli ve konusunda uzman tercümanlara gereksinim duymaktadır.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • Yurt içi veya yurt dışındaki üniversitelerin mütercim-tercümanlık, dil-edebiyat bölümü mezunu olması;
  • Teknik tercümanlar, yurt içi veya yurt dışındaki yabancı dilde eğitim veren üniversitelerin tıp, eczacılık, tekstil, makine, vb. bölümlerinden mezun olması;
  • Yazılı ve sözlü tercüme konusunda en az 5 yıl deneyimli olması;
  • Bilgisayarda, office (word,exel,powerpoint ) yazılımlarını kullanabilme;
  • Sözlü tercüme için başvuruda bulunacak adayların, Türkçe ve diğer hedef dilleri, düzgün, akıcı, anlaşılır konuşabilmeleri;

Konusunda deneyimli tercüman adayları, bize iletişim sayfasındaki, iletişim bilgilerinden veya bu sayfadaki kariyer başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için CV’niz ile birlikte bizim hazırlamış olduğumuz çeşitli dillerdeki deneme çevirilerinden branşınıza uygun olanı seçerek, çevirisini yaptıktan sonra bize göndermenizi rica ederiz.

Tercüman adayları CV’lerinizi lütfen aşağıdaki mail adreslerine gönderiniz;
info@cctercume.com
info@centraldanismanlik.com