Print Shortlink

Hakkımızda

Şu anda dünyamızda Birleşmiş Milletlere göre yaklaşık 8000 dil bulunmakta. Bu dillerden 6000 e yakınının yüz binin altında konuşanı bulunuyor. Yine Unesco ya göre her yıl en az 10 dil kullanıcısı kalmadığı için ölmektedir. Her birini en az bir milyon kişinin kullandığı ana dillerin sayısı 130 civarıdır. Bunlar içerisinde 12’si başta gelmektedir; Çince, İngilizce, Hintçe, İspanyolca, Rusça, Almanca, Japonca, Arapça, Portekizce, Fransızca, İtalyanca, Urduca, Bengalce.
CC Tercüme olarak; kurulduğumuz yıldan beri binlerce müşterimizin gerek yurtdışına gidecek, gerekse yurtdışından gelen bilgi, doküman, resmi yada gayrı resmi belgelerinin en doğru şekilde çevrilmesi hizmetini sunmaktayız.
Sözlü tercüme hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize de uluslararası deneyime sahip tercümanlarımızla hem ardıl tercüme, hem de rehberlik hizmetlerini en uygun koşullarla gerçekleştirmekteyiz.

Amacımız ileri derecede dil bilgisine sahip donanımlı tercümanlarımızın bilgi birikimini, firmamızın kurumsal ciddiyeti ve iş disiplini ile birleştirerek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Günübirlik çözümler üreten değil, çok uzun yıllar çalışacağınız bir çözüm ortağınız olmaktır.

Ayrıca Irak danışmanlık gurubumuz; İstanbul, Erbil ve Bağdat ofislerimiz ile Irak’ta ticaret ve inşaat konularında faaliyet göstermek isteyenlerin hizmetindedir.
http://www.musavirlikler.gov.tr/altdetay.cfm?AltAlanID=1021&dil=TR&ulke=IRQ

Bugüne kadar bu bölgelere açılmak istemiş, ancak doğru adresi bulamamış iseniz lütfen bizi arayınız.
Yüzden fazla yeni şirket kuruluşu ve hukuki, finansal danışmanlık tecrübemiz en büyük teminatımızdır.
Lütfen her konuda ki sorularınız için aramaktan çekinmeyiniz…

Kalite Belgemizi İndirmek İçin Tıklayınız